©

Zewnętrzne i wewnętrzne farby kryjące

Powłoki o wyjątkowej żywotności

Chroniące przed wpływem czynników atmosferycznych silnie pigmentowane farby Remmers, są obecnie bardzo modne. Istnieją ku temu ważne powody: dzięki ich doskonałym właściwościom ochronnym możliwe są bardzo długie okresy między kolejnymi renowacjami. W zależności od koloru i warunków atmosferycznych następna powłoka wymagana jest po raz pierwszy często dopiero po ponad 10 latach. A ponieważ pokryte tymi farbami, powierzchnie są bardzo odporne na zabrudzenia, także regularny wysiłek związany z ich czyszczeniem będzie do czasu renowacji ograniczony. Pomimo dobrej zdolności krycia, powłoki ochronne Remmers umożliwiają "oddychanie" drewna, dzięki czemu wilgoć po wniknięciu do jego wnętrza może szybko ponownie wydostać się z drewna. Poanadto drewno pomaloeane kryjącą farbą po prostu dobrze wygląda: czy to w klimatach skandynawskich, czy w jednym z modnych odcieni szarości, czy wreszcie w ponadczasowej wersji białej, albo w równie chętnie stosowanych połączeniach tych kolorów.

Farby kryjące do stosowania na zewnątrz i we wnętrzach

Liczba znalezionych produktów 5
 

Widok:

Nr art. 4200344001

Specjalistyczna wodna powłoka, przeciwdziałająca przebijaniu zawartych w drewnie garbników

Nr art. 4200542001

Powłoka o właściwościach antykorozyjnych, przeciwdziałająca przebijaniu garbników drewna

Nr art. 4200360001

Odporna na wpływ czynników atmosferycznych, do drewna, rynien dachowych i blach cynkowych

Nr art. 4200270501

Farba alkidowa 3w1: grunt, międzywarstwa i powłoka końcowa

Nr art. 4200774483

Uniwersalna farba, odporna na czynniki atmosferyczne. Do stosowania jako grunt, międzywarstwa i powłoka końcowa na drewnie, metalu i PCV

3D_Regale_Holzschutz_2012_24x18_300dpi_4C_PL ©

punkty sprzedaży oferujące nasze produkty

Gdzie kupić?

Kluczowy asortyment naszych produktów klasy premium został podzielony na 5 kategorii. Produkty do ochrony i uszlachetniania drewna przeznaczonego do stosowania we wnętrzach i na otwartej przestrzeni podzielono na grupy oznaczone odpowiednimi kolorami oraz czytelnymi symbolami, wskazującymi poszukiwany zakres stosowań.

Sprawdź