©

Wysokotrwałe lazury ochronne

Powłokotwórcze lazury długotrwałej ochrony, zapewniające długie okresy między renowacjami

Drewniane elementy budowlane o dużej wartości, takie jak profile, meble ogrodowe, okna i drzwi najskuteczniej chroni się za pomocą powłokotwórczych lazur Remmers! Tworzą one łatwe do pielęgnacji powierzchnie o bardzo długiej żywotności.

Szczególnie dobrze chronią one drewnoo ograniczonej stabilności wymiarowej i stabilne wymiarowo przed wilgocią i promieniowaniem UV.

Jako że nie zawierają aktywnych składników biobójczych, produkty te mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Powierzchnie pokryte konwencjonalnymi lazurami ciemnieją po każdym kolejnym nałożeniu powłoki renowacyjnej. Dauerschutz-Lasur UV i bezbarwna UV+ pozwala trwale zachować jasne barwy drewna, służąc jednocześnie jako warstwa ścieralna, która jest odnawiana podczas renowacji. Dzięki temu jasne drewno ciemnieje znacznie wolniej.

Jakie zalety mają wysokotrwałe lazury Remmers?

  • Przeznaczone do cennych elementów drewnianych
  • Powłokotwórcze i odporne na blokowanie: także do okien i drzwi
  • Z wysoką ochroną przed UV
  • Zapewniają ekstremalnie długą żywotność powłok

Lazury o długiej żywotności, do stosowania na zewnątrz i we wnętrzach

Liczba znalezionych produktów 2
 

Widok:

Nr art. 4200223401

Dekoracyjna, rozpuszczalnikowa lazura klasy medium-solid o bardzo wysokim poziomie ochrony przed UV, do uniwersalnego stosowania na drewnie używanym na otwartej przestrzeni

Nr art. 4200150401

Grunt do ujednolicania zszarzałych i plamistych powierzchni drewna

sklepy internetowe współpracujące z Remmers Polska

Kup online

Dla wszystkich zainteresowanych naszymi produktami do pielęgnacji i ochrony drewna przdstawiamy listę e-sklepów, które z nami współpracują i posiadają w swojej ofercie nasz asortyment produktów.

Zapraszamy do zakupów

©
3D_Regale_Holzschutz_2012_24x18_300dpi_4C_PL ©

punkty sprzedaży oferujące nasze produkty

Gdzie kupić?

Kluczowy asortyment naszych produktów klasy premium został podzielony na 5 kategorii. Produkty do ochrony i uszlachetniania drewna przeznaczonego do stosowania we wnętrzach i na otwartej przestrzeni podzielono na grupy oznaczone odpowiednimi kolorami oraz czytelnymi symbolami, wskazującymi poszukiwany zakres stosowań.

Sprawdź