©

Uszlachetnianie drewna stosowanego we wnętrzach

Z komfortem w słojach: naturalny surowiec - drewno

Żaden inny materiał nie przyczynia się do dobrego samopoczucia człowieka tak bardzo, jak drewno. Oprócz wspaniałego wyglądu, wynika to również z jego pozytywnych właściwości fizycznych. Jednak aby w pełni z nich korzystać, trzeba spełnić kilka istotnych wymagań. Stosowane na otwartej przestrzeni musi być chronione przed wiatrem, czynnikami pogodowymi i atakami grzybów, zaś wewnątrz budynków i mieszkań obowiązują dla niego inne wymagania. Zanieczyszczenia i naprężenia mechaniczne mogą spowodować ekstremalne uszkodzenia drewnianej powierzchni. Podłogi wykładane parkietem i drewniane schody wymagają specjalnej powłoki ochronnej, ponieważ są dzień w dzień "deptane". Produkty Remmers w kategorii "uszlachetnianie drewna stosowanego we wnętrzach" podkreślają w pełni walory estetyczne drewna z jednej strony, a z drugiej strony utrzymują jego atrakcyjność i stabilność w długim okresie czasu. Powłoki te są bezpieczne, wodo- i brudoodporne, odporne na obciążenia mechaniczne, a także na konwencjonalne chemikalia używane w gospodarstwie domowym.

Uszlachetnianie drewna stosowanego we wnętrzach

Liczba znalezionych produktów 6
 

Widok:

Nr art. 4200240001

Silnie hydrofobowa lazura do drewna, na bazie naturalnej żywicy i pokostu lnianego

Nr art. 4200239001

Lakier zamykający na bazie wodnej, do aplikacji pędzlem lub wałkiem

Nr art. 5495501

Do naprawy powierzchni drewnianych

Nr art. 4200769783

Olej na bazie surowców odnawialnych, do blatów stołowych, roboczych i wysokiej jakości mebli z litego drewna

Nr art. 4200769901

Środek do pielęgnacji olejowanych i woskowanych podłóg drewnianych

Nr art. 4200069583

Powłoka uszlachetniająca, na bazie naturalnych olejów, do drewna we wnętrzach, podkreśla naturalną strukturę drewna

sklepy internetowe współpracujące z Remmers Polska

Kup online

Dla wszystkich zainteresowanych naszymi produktami do pielęgnacji i ochrony drewna przdstawiamy listę e-sklepów, które z nami współpracują i posiadają w swojej ofercie nasz asortyment produktów.

Zapraszamy do zakupów

©
3D_Regale_Holzschutz_2012_24x18_300dpi_4C_PL ©

punkty sprzedaży oferujące nasze produkty

Gdzie kupić?

Kluczowy asortyment naszych produktów klasy premium został podzielony na 5 kategorii. Produkty do ochrony i uszlachetniania drewna przeznaczonego do stosowania we wnętrzach i na otwartej przestrzeni podzielono na grupy oznaczone odpowiednimi kolorami oraz czytelnymi symbolami, wskazującymi poszukiwany zakres stosowań.

Sprawdź