28 marca dla Remmers Polska to szczególna data w kalendarzu. Tego dnia w 1996 roku została założona w Polsce spółka córka niemieckiej firmy Remmers. Pierwsza siedziba mieściła się w Szczepankowie (Poznań). Aktualnie centrala mieści się w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. W niej: przestronny magazyn, nowocześnie wyposażone biura, funkcjonalne sale szkoleniowe oraz galeria, w której na przestrzennych modelach prezentujemy zastosowania różnorodnych systemów produktów. Dysponujemy 3 centrami serwisowymi: w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Aktualnie w Polsce pracuje dla nas 100 specjalistów, z czego 60% to osoby pracujące z klientem w terenie.

Na przestrzeni 25 lat wiele się zmieniło, jednak od samego początku marka Remmers kojarzona jest z najlepszą jakością i sposobem działania. Na rynku, pośród klientów, renomą cieszą się nie tylko nasze produkty, ale także powiązana z nimi techniczna obsługa. Wszystko to dzięki kompetencjom i zaangażowaniu pracowników. Spółkę Remmers Polska tworzą oddani pracy ludzie, którzy przez 25 lat z dużym poświęceniem budowali dzisiejszą pozycję. Bez nich, ich pracy i zaangażowania nie byłoby tylu zadowolonych i lojalnych klientów.

Za tę długoletnią współpracę, zarówno pracownikom, jak i klientom, w imieniu swoim oraz zarządu bardzo serdecznie dziękuję.

Michał Reck, Prezes Remmers Polska
Kamienie Milowe
  • ©
©

Technik w Dziale Farb i Lakierów do Drewna

Włodzimierz Czarnecki

Pracuje w firmie 25 lat, praktycznie od początku działalności Remmers Polska. Należy do grona tych pracowników, którzy swoje kilkumiesięczne szkolenia odbywali w centrali w Niemczech.

Zapytany o skojarzenie związane z marką Remmers bez wahania odpowiada: profesjonalizm.

Trade Manager w Dziale Farb i Lakierów do Drewna

Aneta Ignaszak

Aneta dołączyła do firmy w 1999 roku. Tak wspomina ten czas: "Chciałam podjąć pracę w międzynarodowej firmie, która w moim przekonaniu dawała nieporównywalnie większe możliwości poznawcze i rozwoju niż nasze dopiero co rozwijających się polskie przedsiębiorstwa. Ćwierć wieku i to ekspansywnej działalności Remmers w Polsce - dopiero teraz dociera do mnie ile wspólnie wypracowaliśmy".

©
©

Technik w Dziale Farb i Lakierów do Drewna

Tomasz Szymański

Tomek pracuje w Remmers Polska już 22 lata. Zapytany o wrażenia, smiejąc się mówi: "Firmę Remmers znam dłużej niż swoją żonę". Remmers to … Rodzina, która znacznie się powiększyła od czasu kiedy do niej dołączyłem, ale to oznacza tylko jedno --> jest dobrze. W innym wypadku, ilość pracownikow by malała, a firma nie rozwijała by się tak intensywnie".

Product Manager ds. Renowacji Budowli i Konserwacji Zabytków

Jacek Olesiak

Markę Remmers poznałem jako konserwator wykonujący wolny zawód, mnie więcej 25 lat temu. Firma i jej produkty zrobiły na mnie na tyle dobre wrażenie, że właśnie mija 22 lat od kiedy jestem częścią zespołu. Czuję się z tym świetnie!

©

Remmers Polska w obiektywie

wczoraj i dziś