©

Czyszczenie chemiczne

Prosty sposób czyszczenia, łagodny dla podłoża

Działanie kwaśnych środków czyszczących jest zawsze podobne: kwaśny składnik wnika pod skorupę zanieczyszczeń i powoduje jej obluzowanie, środki powierzchniowo czynne (tensydy) umożliwiają zwilżanie powierzchni, otaczają cząstki brudu i umożliwiają ich zmycie. Remmers BFA działa na innej zasadzie, mimo to jest bardzo prosty w użyciu. Służy do usuwania zanieczyszczeń biologicznych oraz jako profilaktyczne zabezpieczenie przed rozwojem kolonii glonów.

Niezależnie od metody, dla prawidłowo prowadzonego czyszczenia można sformułować maksymę: "tak intensywne, jak to konieczne, ale tak delikatne, jak to tylko możliwe".
Ponieważ zarówno podłoża, jak i rodzaj i grubość zanieczyszczeń są bardzo zróżnicowane, często trudno jednoznacznie polecić konkretne produkty: zalecamy w takich przypadkach wykonywanie reprezentatywnych powierzchni próbnych.

c6559

Liczba znalezionych produktów 6
 

Widok:

Nr art. 067505

Słabo kwaśny preparat czyszczący

Nr art. 067201

Kwaśny preparat czyszczący

Nr art. 067105

Roztwór tensydów do usuwania brudu, nawarstwień, pyłów, osadów z olejów i tłuszczów

Nr art. 066601

Pasta czyszcząca, do usuwania miejskich zanieczyszczeń

Nr art. 136801

Środek do usuwania farb i graffiti

Nr art. 067305

Bakterio- grzybo- i glonobójczy środek kompozytowy do czyszczenia i gruntowania zanieczyszczonych i zagrożonych zanieczyszczeniem biologicznym materiałów budowlanych