©

Czyszczenie

...brud to nie warstwa ochronna

Zabrudzona elewacja źle wygląda, a warstwa brudu nie stanowi zabezpieczenia. Wręcz przeciwnie: szkodzi elewacji. Ze względu na swoją dużą powierzchnię wewnętrzną, warstwa brudu doskonale absorbuje wilgoć i szkodliwe substancje. Reagują one z reguły pod powierzchnią spieku na cegle - na początku niewidoczne, z czasem powodują uszkodzenia.

Działanie kwaśnych środków czyszczących jest zawsze podobne: kwaśny składnik wnika pod skorupę zanieczyszczeń i powoduje jej obluzowanie, tensydy umożliwiają sieciowane na powierzchni, otaczają cząstki brudu i umożliwiają ich zmycie. Remmers BFA działa na innej zasadzie i przekonujeprostotą stosowania. Służy do usuwania zanieczyszczeńbiologicznych oraz jako profilaktyczne zabezpieczenieprzed rozwojem kolonii glonów.

Metoda rotacyjnego strumieniowania ścierniwem Remmers Rotec to konsekwentna kontynuacja metody Jos’a. Przy takiej samej efektywności czyszczenia zużycie dyszy jest jednak znacznie mniejsze.

Czyszczenie

Liczba znalezionych produktów 9
 

Widok:

Nr art. 067505

Słabo kwaśny preparat czyszczący

Nr art. 067201

Kwaśny preparat czyszczący

Nr art. 067105

Roztwór tensydów do usuwania brudu, nawarstwień, pyłów, osadów z olejów i tłuszczów

Nr art. 066601

Pasta czyszcząca, do usuwania miejskich zanieczyszczeń

Nr art. 136801

Środek do usuwania farb i graffiti

Nr art. 067603

Specjalny preparat do usuwania zanieczyszczeń biologicznych z tarasów drewnianych, posadzek kamiennych i murów

Nr art. 067305

Bakterio- grzybo- i glonobójczy środek kompozytowy do czyszczenia i gruntowania zanieczyszczonych i zagrożonych zanieczyszczeniem biologicznym materiałów budowlanych

Nr art. 524302

Opatentowany element zawirowujący

Nr art. 528025

Delikatny granulat do agregatu miękkoabrazyjnego rotec, nie zagrażający silikozą.